Kontakt Gramo

Adresse:

Gramo
Rosenkrantz' gate 21, (Inngang fra Otto Sverdrups gate), 0160 Oslo

post@gramo.no
22 00 77 77

Åpent: 08:30 - 16:00

I perioden 1. mai - 15. september stenger vi kl. 15:30

 

Har du spørsmål til Gramo?

Her kan du søke i spørsmål og svar


Våre avdelinger

Trenger du informasjon om ISRC-koder?
Da kan du henvende deg til avdelingen for ISRC:
isrc@gramo.no
22 00 77 82

Lager du musikk som artist, musiker eller plateselskap?
Da kan du henvende deg til medlemsservice:
medlem@gramo.no
22 00 77 80

Bruker du musikk for kunder og gjester?
Da kan du henvende deg til markedsavdelingen:
marked@gramo.no
22 00 77 97

Bruker du musikk i lokalradio, web-radio eller lokal-TV?
Da kan du henvende deg til avdelingen for radio:
radio@gramo.no
22 00 77 72

Har du spørsmål om Gramos avtaler med utlandet?
(Bilateral agreements)
Da kan du henvende deg til avdelingen for bilaterale avtaler:
bilateral@gramo.no
22 00 77 76

Har du spørsmål knyttet til Gramos tekniske løsninger?
Da kan du henvende til IT-avdelingen:
it@gramo.no


Menneskene i Gramo

Martin Grøndahl
daglig leder
martin.grondahl@gramo.no
901 87 743

Julia Witek
medlemsservice - artist og musiker
julia.witek@gramo.no
22 00 77 93

Ann Mari Skog
medlemsservice - artist og musiker
annmari.skog@gramo.no
22 00 77 71

Rikard Haugen
medlemsservice og utenlandsavtaler - plateselskap og musikkeier
rikard.haugen@gramo.no
22 00 77 95

Morten Møller
medlemsservice - ISRC
morten.moller@gramo.no
22 00 77 82

Ole-Jacob Sand
utenlandsavtaler - artist og utøver
ole-jacob.sand@gramo.no
22 00 77 74

Marianne Solbrekke Holthe
utenlandsavtaler - artist og utøver
marianne.solbrekkeholthe@gramo.no
22 00 77 98

Kristian Hultgren
utenlandsavtaler - artist og utøver
kristian.karl.hultgren@gramo.no
22 00 77 91

Tor Bernhardsen
prosjektleder - rapportering og avregning
tor.bernhardsen@gramo.no
22 00 77 90

Ståle A. Olsen
systemutvikler
stale.olsen@gramo.no 
926 69 505

Morten Tørmoen
avdelingsleder IT og avregning
morten.tormoen@gramo.no
977 74 777

Jon-Erik Iversen
internasjonalt samarbeid
jonerik.iversen@gramo.no
22 00 77 94

Ellen Røren
sekretær og resepsjon
ellen.roren@gramo.no
22 00 77 70

Anne Tone Raknes
markedsavdelingen - musikk for kunder og gjester
annetone.raknes@gramo.no
22 00 77 84

Suzanne Nyhuus
markedsavdelingen - musikk for kunder og gjester
suzanne.nyhuus@gramo.no
22 00 77 89

Tone Gunnarsen
markedsavdelingen - musikk for kunder og gjester
tone.gunnarsen@gramo.no
22 00 77 99

Katrine Høksnes
markedsavdelingen - musikk for kunder og gjester
katrine.hoksnes@gramo.no
22 00 77 83

Kjartan Thilo Lode
kundekonsulent
kjartan.lode@gramo.no

Martin Halla
kundekonsulent
martin.halla@gramo.no

Gunbjørg Oswold
leder markedsavdelingen - musikk for kunder og gjester
gunbjorg.oswold@gramo.no
918 69 101

Abdul Khaliq
regnskap, lokalradio og personvernombud
abdul.khaliq@gramo.no
22 00 77 86

Marianne Helleberg
regnskap/web-cast/lokal-TV
marianne.helleberg@gramo.no
22 00 77 87

Rita Kleven
regnskap, lokalradio (ute i permisjon)
rita.kleven@gramo.no

Bente Yvonne Jonsson
regnskap (ute i permisjon)
bente.jonsson@gramo.no
22 00 77 88

Lars Bakketun
økonomisjef
lars.bakketun@gramo.no
98 25 07 35

Lil Borgen Aamodt
gourmetkokk
lil.aamodt@gramo.no
997 00 189

Rita H. Mamelund
kommunikasjonssjef
rita.mamelund@gramo.no
907 82 954

Bastian Daae
kommunikasjonsrådgiver og nettredaktør
bastian.daae@gramo.no
22 00 77 92