Kontakt Gramo

Adresse:

Gramo
Rosenkrantz' gate 21
0160 Oslo

Inngang fra Otto Sverdrups gate

post@gramo.no
22 00 77 77

Åpent: 08:30 - 16:00

I perioden 1. mai - 15. september stenger vi kl. 15:30

 

Har du spørsmål til Gramo?

Her kan du søke i spørsmål og svar


Hva trenger du å ta kontakt for?

Trenger du informasjon om ISRC?

Da kan du kontakte oss her:
isrc@gramo.no
22 00 77 82

Lager du musikk som artist, musiker eller plateselskap?

Da kan du kontakte oss her:
medlem@gramo.no
22 00 77 80

Har du musikk for kunder og gjester?

Da kan du kontakte oss her:
marked@gramo.no
22 00 77 97

Bruker du musikk i lokalradio, nettradio eller lokal-TV?

Da kan du kontakte oss her:
radio@gramo.no
22 00 77 72

Har du spørsmål om Gramos avtaler med utlandet?

(Bilateral agreements)

Da kan du kontakte oss her:
bilateral@gramo.no
22 00 77 76

Har du spørsmål knyttet til Gramos tekniske løsninger?

Da kan du kontakte oss her:
it@gramo.no


Menneskene i Gramo

Medlem

Torill Nesøen
leder medlemsavdelingen
torill.nesoen@gramo.no
917 55 440

Julia Witek
medlemsservice for artist og musiker
julia.witek@gramo.no
22 00 77 93

Ann Mari Skog
medlemsservice for artist og musiker
annmari.skog@gramo.no
22 00 77 71

Johannes Anthun
medlemsservice for artist og musiker
johannes.anthun@gramo.no
22 00 77 85

Morten Møller
medlemsservice og ISRC for artist og utøver
morten.moller@gramo.no
22 00 77 82

Rikard Haugen
medlemsservice og utenlandsavtaler for plateselskap og mastereier
rikard.haugen@gramo.no
22 00 77 95

Jon-Erik Iversen
internasjonalt samarbeid
jonerik.iversen@gramo.no
22 00 77 94

Ole-Jacob Sand
utenlandsavtaler for artist og utøver
ole-jacob.sand@gramo.no

Kristian Hultgren
utenlandsavtaler - artist og utøver
kristian.karl.hultgren@gramo.no
22 00 77 91

Administrajon

Lars Bakketun
konstituert daglig leder
lars.bakketun@gramo.no
982 50 735

Tor Bernhardsen
prosjektleder - rapportering og avregning
tor.bernhardsen@gramo.no
22 00 77 90

Ellen Røren
sekretær og resepsjon
ellen.roren@gramo.no
22 00 77 70

Gunbjørg Oswold
konsulent
gunbjorg.oswold@gramo.no
918 69 101

Økonomi

Marianne Helleberg
regnskap, nettradio og lokal-TV
marianne.helleberg@gramo.no
22 00 77 87

Abdul Khaliq
regnskap, lokalradio og personvernombud
abdul.khaliq@gramo.no
22 00 77 86

Marked - musikk for kunder og gjester

Anne Tone Raknes
leder markedsavdelingen
annetone.raknes@gramo.no
22 00 77 84

Suzanne Nyhuus
markedskonsulent
suzanne.nyhuus@gramo.no
22 00 77 89

Tone Gunnarsen
markedskonsulent
tone.gunnarsen@gramo.no
22 00 77 99

Katrine Høksnes
markedskonsulent
katrine.hoksnes@gramo.no
22 00 77 83

Kjartan Thilo Lode
kundekonsulent
kjartan.lode@gramo.no

Martin Halla
kundekonsulent
martin.halla@gramo.no

IT

Morten Tørmoen
IT-sjef
morten.tormoen@gramo.no
977 74 777

Ståle A. Olsen
systemutvikler
stale.olsen@gramo.no
926 69 505

Andreas Grannæs
systemkonsulent
andreas.grannaes@gramo.no
988 82 274

Kantine

Lil Aamodt
gourmetkokk
lil.aamodt@gramo.no
997 00 189

Kommunikasjon

Rita H. Mamelund
kommunikasjonssjef
rita.mamelund@gramo.no
907 82 954

Bastian Daae
kommunikasjonsrådgiver og nettredaktør
bastian.daae@gramo.no
22 00 77 92